Сергій Козир: Вирішити проблеми цілком реально. Якщо братися до справи комплексно і системно

Кандидат у народні депутати по 184-му округу, голова Херсонської обласної адміністрації Сергій Козир сьогодні зустрічався з жителями Кочубеївської територіальної громади, що в Бериславському районі. Це перша ОТГ на Херсонщині, яка успішно передавала досвід іншим громадам.

«Зокрема, у с. Заградівка відвідав місцевий ринок. Люди розповіли, ще на початку об’єднання вирішили, що одним із найголовніших пріоритетів для розвитку, має бути ремонт доріг. Таку позицію я підтримую, адже територією Кочубеївської ТГ проходять не тільки комунальні, а й центральні дороги обласного значення. Торік за нашою ініціативою було відремонтовано а/д О220607 Кочубеївка – Давидів Брід.

Також вже вирішується питання щодо ремонту мосту між Заградівкою та Пригір’ям. Люди розповіли, у селі дуже потрібно відновити поштове відділення. Питання зрозуміле, взяв його у роботу.

А ще, у селі стоїть порожньою школа, тому люди запропонували посприяти, аби на базі закладу було відкрито дитячий табір чи інший заклад для громади та області. Звертались люди і стосовно відновлення Заградівського лісництва. Це питання справді важливе для всієї області.

У с. Пригір’я запитали – як скоро на їх території з’явиться спортивний майданчик? Розповів, що у рамках програми Президента «Здорова Україна» триває реалізація проєкту «Активні парки – локації здорової України», який має на меті створення умов для фізичної активності та популяризації здорового способу життя. До кінця 2022 року в Україні планують відкрити 10 тисяч спортмайданчиків.

А ще у селі відсутня аптека, що є великою проблемою та відсутні спеціалісти у місцевій амбулаторії. Люди розповіли, готові надати житло і інші умови для медиків, що будуть працювати у громаді. Повністю підтримую це рішення, заохочення молодих спеціалістів – один з пріоритетів нашої роботи.

Відверто поговорили і з жителями села Свободне. Проблеми схожі: дороги, медицина, водопостачання, маршрутне сполучення. Але вирішити їх цілком реально. Якщо братися до справи комплексно і системно. Саме так ми працюємо у команді Президента».

За матеріалами сторінки Козир Сергій. Слуга Народу – округ 184