Сергій Козир відзначив 100 днів на посаді голови ОДА та виступив перед журналістами

Про велике будівництво, туризм, соціальну політику і плани на майбутнє відзвітував голова ХОДА Сергій Козир на пресконференції у 100 день перебування на посаді.

Сергій Козир 100 днів на посаді голови Херсонської ОДА відзначив пресконференцією для журналістів у ресторані «Пан Атаман», що в Олешках.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Козиря головою Херсонської облдержадміністрації 1 березня 2021 року. До цього він тимчасово виконував обов’язки очільника Херсонської ОДА.

Реалізація національної програми Президента України «Велике будівництво», боротьба із поширенням пандемії коронавірусу на Херсонщині, розвиток туризму, інфраструктури та залучення інвестицій  –  саме ці питання стали першочерговими для Сергія Козиря на посаді голови Херсонської облдержадміністрації.

До бюджету мобілізовано 1,4 мільярда гривень податків і зборів до загального фонду місцевих бюджетів за березень-травень цього року.

Серед перемог у сфері соціальної політики: 38 дітей-сиріт отримали квартири державним коштом; 700 тис. грн виділено на стипендії ліцензіатам Олімпійських та Паралімпійських ігор.

Херсонські аграрії отримали державну підтримку на суму 12,337 млн грн.

В медичній сфері збудовано та відкрито 3 амбулаторії сімейної медицини, а також відкрито 8 приймальних відділень у 8 опорних лікарнях, придбано та встановлено 6 кисневих станцій та закуплено 6 санітарних автомобілів класу С «Fiat Ducato».

Втім, серед проблем – розвиток та комунікація у сфері туризму, низький рівень розвитку соціальної інфраструктури та 1700 тонн пестицидів у вільному доступі.