Сергій Козир: Спорт має бути доступним для всіх

Кандидат у народні депутати по 184-му округу від партії «Слуга народу» Сергій Козир впевнений, що у спорту, зокрема, футболу, велике майбутнє на Херсонщині.

«Кожній громаді – сучасний спортивний майданчик! Таку ціль на найближчі два роки поставив Президент України Володимир Зеленський.

Над створенням гідних умов для фізичної активності громадян та популяризації здорового способу життя працюємо і на Херсонщині. Наразі в області триває футбольний тиждень, під час якого у громадах проходять відкриті уроки футболу за участі відомих спортсменів.

Такий «Фестиваль Чемпіонів» відбувся сьогодні у Горностаївці та Великій Лепетисі. Я мав змогу бачити очі дітей – вони світилися від щастя та емоцій. А це багато про що говорить.

Справжнім подарунком для майбутніх футболістів став візит відомого українського футболіста та тренера, першого віце-президента Української асоціації футболу Анатолія Дем’яненко.

Я твердо знаю, спорт має бути доступним для всіх, а великі результати починаються з маленьких кроків. До розбудови здорової та спортивної області команда Президента на Херсонщині підходить комплексно й системно. За останні два роки в рамках «Великого будівництва» споруджені нові сучасні стадіони та спортивні майданчики, нині – ведеться будівництво Центру Олімпійських видів спорту Н2О у Новій Каховці. І це лише початок.

Великому футболу на Херсонщині – бути!», наголосив Сергій Козир.

За матеріалами сторінки Козир Сергій. Слуга Народу — округ 184