Сергій Козир провів два особистих прийоми громадян в Каховському районі

Народний депутат Сергій Козир минулого тижня провів два особистих прийома громадян в Каховському районі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейбуці.

«Під час роботи у Каховському районі провів два особисті прийоми громадян у м. Нова Каховка та в смт Велика Лепетиха.

Жителі району зверталися з земельних питань та питань децентралізації. Також жителів смт Велика Лепетиха хвилює закриття паспортної станції, яка за рішенням Мін’юсту буде перенесена в смт Верхній Рогачик. Але, як запевнив голова громади Максим Колокот, всі працівники будуть переведені у ЦНАП. Проблемним питанням залишається й проходження тестувань державних реєстраторів, які не проводяться з липня.

Окремо хочу зупинитися на проблемі жителів Нової Каховки, які з 2019 року борються з незаконної будівлею біля їхнього будинку. Так, я пам‘ятаю цей випадок ще з часів, коли працював на посаді заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації. Тоді ми, об‘єднавши зусилля з ініціативною групою, архітекторами та місцевою владою змогли зупинити будівництво капітальної споруди під магазин, яка суперечила всім вимогам закону. Але, на жаль, забудовник не став демонтувати споруду. Зараз будемо активно працювати над цим питанням, щоб в найближчі часи недобудова була знесена та не перетворювалась на смітник.

Важливою проблемою, яка потребує негайного вирішення, є низька оплата праці медичних сестер у Великолепетиській лікарні. За словами робітників, головну лікарку навмисно не переводить працівників на повну ставку, хоч відповідне рішення прийнято селищною радою. Також є факти зловживання повноваженнями керівництва лікарні, перевірками яких займуться відповідні державні органи.

Також до мене звернувся Новокаховський міський голова Володимир Коваленко з проханням подбати про мешканців гуртожитків у м. Нова Каховка, які залишились без світла через великі борги. Мною одразу було досягнуто домовленостей з керівництвом «ХОЕК», які тимчасово відновили постачання електроенергії, щоб відпрацювати механізм погашення заборгованості КП «Гуртожиток».