Сергій Козир привітав жителів Томариного з 65-ю річницею заснування села

Кандидат у народні депутати по 184-му округу, голова Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир 3 жовтня відвідав с. Томарине Бериславського району та привітав його жителів зі святом — 65-ю річницею заснування села.

«Знаю, що Томарине завжди славилося своїми талановитими, працьовитими людьми. Людьми, які не зважаючи на проблеми і перешкоди, завжди справлялися зі всіма труднощами та перепитіями.

Саме з такою громадою мав нагоду сьогодні поспілкуватися та привітати з ювілеєм.

Під час своєї роботи на посаді голови Херсонської обласної держадміністрації я встиг вивчити проблеми багатьох населених пунктів, знаю і про ті проблеми, які турбують громаду с. Томарине: школи, дитячі садочки, медичні заклади, дороги, водопостачання.

Тож нам є куди докладати зусилля, щоб Херсонщина, а з нею й Томарине, по-справжньому розквітли. Сьогодні я знову сказав людям: вони можуть на мене завжди розраховувати, звернутися із будь-якою проблемою. А я посприятиму у її вирішені.

А в цей святковий день хочу подякувати жителям села за те, що вони є, що розвивають свій рідний край, чесно живуть і плідно працюють. Завжди готовий допомагати Томариному. Бажаю жителям здоров’я, миру та розвитку! Зі святом!»