Сергій Козир: Нововоронцовська громада стала на крок ближче до якісної та доступної медицини

29 жовтня у селі Любимівка Нововоронцовської громади відкрито пункт постійного базування бригади Нововоронцовської підстанції Бериславської станції екстреної медичної допомоги.

Відтепер медики зможуть доїжджати до пацієнтів швидше, а це, у свою чергу, дасть змогу врятувати не одне життя. Нова бригада зможе обслуговувати жителів не лише Нововоронцовської, а й сусідньої Новоолександрівської ТГ, зазначив під час відкриття пункту кандидат у народні депутати по 184 округу та ексголова Херсонської ОДА Сергій Козир.

Підвищення рівня медичного обслуговування для жителів області – головний пріоритет для президента та уряду. У передвиборчій програмі Сергія Козиря питання медичного обслуговування – ключове і першочергове.

«Ще будучи на посаді голови ОДА я був дотичним до відкриття цього пункту екстреної медичної допомоги. Нова бригада зможе обслуговувати жителів не лише Нововоронцовської, а й сусідньої Новоолександрівської ТГ. Та головне те, що медики зможуть доїжджати до пацієнтів швидше, а це, у свою чергу, дасть змогу врятувати не одне життя. Окремо хотів би подякувати небайдужим людям, які долучилися до відкриття пункту, зокрема місцевому підприємству «Піонер». Тож така співпраця бізнесу і влади дає гарні результати. Окрім того, вдалося створити додаткових 9 нових робочих місць у сільській місцевості», – зазначив Сергій Козир та подякував медикам за їх важку працю.

За словами кандидата у народні депутати по 184 округу та ексголови Херсонської ОДА, виконання програми щодо розвитку мережі пунктів екстреної медичної допомоги по області продовжуватиметься і надалі. Цього року спільними зусиллями вдалося відкрити 4 таких заклади.

За матеріалами сторінки Козир Сергій. Слуга Народу – округ 184