Семінар для представників ОТГ “Знай свою громаду!” проведуть у Новій Каховці

Практичний семінар «Знай свою громаду!» відбудеться 29-30 березня в Новій КаховціФорум організовано Одеським національним економічним університетом та організацією PPV Knowledge Networks в рамках програми США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Учасники з п’яти ОТГ, з якими співпрацює програма USAID DOBRE у Херсонській області, навчаться аналізувати наявні ресурси, створювати економічний профіль громади і обирати дієві інструменти місцевого економічного розвитку (МЕР) для своєї громади. Експерти нададуть практичні рекомендації з їх впровадження, та спільно з громадами розроблять покроковий план реалізації проектів МЕР для громад.

Спеціалісти з МЕР громад-партнерів програми DOBRE отримають знання, які допоможуть їм вдосконалити еко-систему об’єднаної громади, необхідними ресурсами для їх реалізації та можливостями їх покриття, визначаться з приводу того, чи потрібна ОТГ «Наглядова Рада» або інший орган, уповноважений на вирішення питань, пов’язаних із економічним розвитком громади, сформують складові економічного профілю своєї громади для найкращого позиціонування громади для потенційного інвестора.

У семінарі візьмуть участь активні представники громади, зацікавлені місцевим економічним розвитком, яким небайдуже доля своєї громади, які є активними рушіями майбутніх змін у громаді. Саме ці особи у підсумку сформують робочу групу ОТГ з планування МЕР.