Секретарю Новокаховської міськради не подобається, коли Каховку ставлять у приклад

Нова Каховка на 10 кроків випередила сусідню Каховку, стверджує секретар Новокаховської міськради Олександр Лук’яненко. Так він відреагував на пропозицію депутата Діани Іваннікової виділити кошти на приднання нового обладнання, яке Державна міграційна служба використовує при оформленні закордонних паспортів.  

На 38 сесії Новокаховської міськради депутати голосували за рішення про передачу нового комп’ютера вартістю 12 тис. грн. сектору Державної міграційної служби. Цей комп’ютер повинен допомогти поліпшити якість послуг, які надає новокаховська ДМС.

У з’язку з цим депутат Діана Іваннікова запропонувала виділити кошти на придбання нового обладнання, яке міграційна служба використовує при оформленні закордонних паспортів, як це зробила міська влада сусідньої Каховки.

Іваннікова розповіла, що зараз новокаховчани по два тижні стоять у черзі на отримання закордонних паспортів. 

Пропозиція депутата обурила секретаря Новокаховської міськради Олександра Лук’яненка.

«Мені завжди «подобається», коли нашій громаді на сесіях міської ради в приклад ставлять Каховку, там чи інші міста і таке інше», – почав Лук’яненко.

«Не доведи господи – по півроку сесію провести не можуть!», – підтримав його мер Володимир Коваленко.

«Але при цьому, коли ми на сьогоднішній день на 10 кроків попереду тієї ж Каховки з точки зору сучасного ЦНАПу в місті Нова Каховка, єдиного в Херсонській області сейчас по проекту. Ми закінчуємо оформлення земельної ділянки, в якому буде на 10 порядків вище послуга. То ви ж проти ЦНАПу!»,  – продовжив секретар міськради.

«Не надійтися», – знову подтакнув Коваленко.

«Я не розумію, чого тоді так? Завдяки вам ми втратили 2-3 місяці оформлення цих документів. Зараз ви кажете: в Каховці добре. Так не буває!», – обурився Лук’яненко.

Нагадаємо, що будівництво Центру надання адміністративних послуг у Новій Каховці фінансує Міністерство інфраструктури. Міська влада запропонувала побудувати ЦНАП у сквері на вул. Першотравневій, між «Укртелекомом» і кінотеатором «Юність». Десять років тому мер Коваленко хвалився тим, що допоміг міській молоді посадити на цьому місці «Парк кохання».

Багато городян, громадські активісти і опозиційні депутати виступають проти проекту будівництва ЦНАП у сквері на вул. Першотравневій.