Розважальні заклади Херсонської області припинять роботу

«Таке рішення Уряду стало неочікуваним для Херсонщини, яка віднесена до «зеленого» рівня епідемічної небезпеки. Але область готова до його реалізації», –  зазначив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв сьогодні на засіданні Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

26 серпня Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №760 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів», якою внесено зміни до постанови Кабміну від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».  

Відтак на території регіону «зеленого» рівня епідемічної небезпеки забороняється: 

– проведення концертів (крім тих, які проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності); 

– дискотеки; 

– робота розважальних закладів (нічних клубів);

– діяльність закладів громадського харчування з організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).

Так, за словами начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Олександра Прокудіна, для контролю за виконанням рішення планують залучити понад півсотні співробітників. 

Тож зазначені обмеження вступають в силу з дня опублікування постанови на офіційному віснику України та на офіційному сайті Верховної Ради України.