Росіяни обстріляли військову частину в Новій Каховці

Вранці 24 лютого відбувся ракетний обстріл з боку Криму військової частини протиповітряної оборони на території Нової Каховки. Виникла пожежа, зруйновано інфраструктуру дивізіону. На локалізацію пожежі вирушили сили ДСНС, повідомляє Новокаховське управління з надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення.

Екстрено зібрався штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій. Засідання провів міський голова Володимир Коваленко. На території військової частини побував перший заступник мера Олег Тарабака.

Керівництво Херсонської ОДА доручило відкрити всі двері до захисних споруд. Мешканцям підготувати валізи з необхідними речами. У валізі мають бути копії важливих документів в поліетиленовій упаковці, кредитні картки та готівка, засоби зв’язку та живлення до них, дублікати ключів до будинку і машини, змінний одяг за сезоном, їжа, ліки та інші необхідні речі.

В разі, якщо будуть увімкнені сирени або інші звукові сигнали оповіщення – спуститися в укриття. По місту розташовано 59 сховищ. 12 сховищ є на підприємствах. Головам ОСББ необхідно відкрити всі підвальні приміщення.