Рятувальники Каховки загасили три пожежі протягом доби

Рятувальники 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини в Каховці загасили три пожежі протягом доби, повідомляє ГУ ДСНС України у Херсонській області.

22 грудня о 8.22 надійшло повідомлення про пожежу на вул. Рилеєва. Чергове відділення 13-ї ДПРЧ невідкладно виїхало за вказаною адресою. На місце події вогнеборці побачили, що у кімнаті житлового будинку горять домашні речі. Пожежу було повністю ліквідовано о 9.30 на площі 25 кв. м.

22 грудня о 11:50 надійшло повідомлення про загорання електричного дроту у багатоповерхівці на вул. Набережна 21. На місце події виїхали два відділення 13-ї ДПРЧ. Вогнеборці встановили, що електричний дріт знаходиться біля електрощита в підвальному приміщенні. Ліквідували загорання о 11:58 на площі 0,5 кв. м за допомогою вогнегасника.

23 грудня о 1.55 до надійшло повідомлення про те, що на вул. Івана Франка горить надвірна споруда. На місці події рятувальнки встановили, що горить господарча будівля та перекриття житлового будинку. Пожежу було ліквідовано о 3.28 на площі 50 кв. м.

Причина загорань встановлюється.