Рішення по «Каховській Зорі» не прийнято. Сесія завершилась черговим скандалом

Сьогодні, 16 травня, на сесії Каховської районної мали б розглянути оголошений на сайті проект рішення про вихід райради з числа засновників комунального підприємства «Редакція газети «Каховська Зоря». Принаймні цього від районної ради вимагає суд відповідним рішенням. 

Та під час засідання відбулись прогнозовані зміни. З’явився ще один проект про ліквідацію комунального підприємства. Буцімто газета і комунальне підприємство – дві різні установи. Принаймні так подала інформацію депутатам голова райради Тетяна Тертична. 

Обговорювали усе: чвари дворічної давнини, майно, діяльність газети, оренди, ФОПи, завершення терміну ліцензії… Але ж питання йдеться про звичайнісіньке гарантоване законом виконання рішення суду. 

Схоже було на те, що усіх присутніх штучно втягували у конфлікт, у якому перебуває голова районної ради із редакцію «Каховської Зорі» вже третій рік поспіль. 

В результаті не пройшло жодне із запропонованих на розгляд рішень, якими так вміло жонглювала Тетяна Тертична. 

Як голова засідання, вона не дала виступити по цьому питанню жодному із тих, хто мав такі наміри. 

Тож, після провальних голосувань колектив редакції, місцеві активісти, деякі депутати Каховської міської ради і просто небайдужі каховчани покинули зал засідань. 

Далі, депутати перейшли до розгляду наступних питань. Але й тут не обійшлось без казусів. Ініціативу взяв голова Каховської РДА, районний депутат Валерій Салтиков, який запропонував поставити проект по «Каховській Зорі» знову на розгляд, аби врешті протиснути зручне чиновникам рішення. 

На щастя, депутати не зголосились на переголосування, що не передбаченні законом. 

Рішення Каховського міськрайонного суду так і залишилось не виконаним, а подальша доля «Каховської Зорі» і досі не відома.