Проти народного депутата від «Слуги народу» влаштували провокацію

На деяких інтернет-ресурсах з’явилася інформація про те, що в громадській приймальні народного депутата від партії «Слуга народу» Володимира Іванова поліція нібито знайшла наркотичні речовини. 

Редакція «ТВ» звернулися за коментарем до Каховської районної організації партії «Слуга народу».  

«Вчора, 10 вересня, близько 8-ї ранку до працівника громадської приймальні офісу народного депутата від партії «Слуга народу» Володимира Іванова надійшло повідомлення про те, що нібито до офісу щось підкинули.


Нагадаємо, що офіс розташований в одному із кабінетів будівлі Каховської РДА на вулиці Великій Куликовській, 103. Громадська приймальня працює лише один робочий день на тиждень – щосереди. Тобто цього дня громадська приймальня була закрита.


Працівник офісу швидко відреагувала та подзвонила до поліції, попередньо повідомивши про інформацію, що отримала у смс повідомленні. На місце всі прибули разом та запросили представника районної влади – голову Каховської РДА Сергія Перетятька. Також за процедурою на місці відкриття офісу перебували поняті, була здійснена відеофіксація.


Дійсно, у шафі офісу був знайдений короб із насінням рослинного походження. Наразі проводиться ряд експертиз.


Ми змушені публічно оголосити всю інформацію, що можемо надати у рамках проведення досудового розслідування. Заява вже написана, всі збереженні повідомлення передані у правоохоронні органи. Ми відкриті й готові співпрацювати із представниками поліції та будь-яких силових органів заради справедливого слідства. Адже, ті, хто мав намір дискредитувати політичну партію та її представників, мають бути покарані в рамках законодавства України.


Всіх політичних опонентів на місцевих виборах просимо зупинити інформаційний терор. Жодна брудна політична кампанія не вартує того, аби так зухвало порушувати закон», –наголосили в районній парторганізації «СН».