Програшна серія «Енергії» триває

У другій лізі 16 жовтня відбулися матчі 14-го туру. В групі «Б» новокаховська «Енергія» приймала лідера — «Металург» (Запоріжжя).

Майже до середини другого тайму господарі на рівних грали із грозним суперником. Щоправда, запорожці полегшили їм завдання, залишившись у меншості: на 21-ї хвилині арбітр за грубий фол показав червону картку Загальскому.

Проте у другій половині зустрічі «Металург» взяв гру у свої руки, чи то пак, ноги. Та лише наприкінці матча перевага втілилася в результат: на 86-й хвилині кращий бомбардир запорожців Сидоров в упор «розстріляв» ворота «Енергії» — 1:0. Гості без проблем дограли до фінального свистка, здобувши, таким чином, десяту перемогу поспіль.

Для «Енергії» ця поразка стала п’ятою поспіль, а безвиграшна серія новокаховчан тепер нараховує шість матчів.

23 жовтня, в останньому турі першого кола, «Енергія» на виїзді гратиме з «Тростянцем».