Присиваська тергромада отримала Wi-Fi роутери для шкіл від Програми розвитку ООН

Десять планшетів з сім-картами та десять Wi-Fi роутерів отримала Присиваська територіальна громада в рамках соціального проєкту «Дистанційна освіта відкриває можливості».

У Присиваській тергромаді триває реалізація соціального проєкту «Дистанційна освіта відкриває можливості», який в рамках конкурсу місцевих ініціатив «Місцевий соціально-економічний розвиток» підтримала Програма розвитку ООН.

Про це повідомляє Присиваська сільска рада.

Десять планшетів з сім-картами та десять Wi-Fi роутерів надійшло 25 березня від ПРООН. Все обладнання буде обліковане та розподілене між навчальними закладами. Роутери встановлять на території шкіл для створення безкоштовного покриття мережею Інтернет. Планшети із сім-картами отримають у безкоштовне користування діти пільгових категорій, у яких відсутні гаджети.

Нагадаємо, що раніше вже було отримано та передано в користування 12 нових планшетів з сім-картами дітям пільгових категорій, що навчаються в школах громади. Тепер учні мають змогу бути присутніми на онлайн-уроках і комунікувати з вчителем, як того вимагає дистанційний освітній процес.