Присиваська громада отримала новий автомобіль швидкої допомоги

Григорівський пункт постійного базування Чаплинської підстанції Каховської станції Херсонського обласного терцентру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф 20 вересня отримав новий сучасний автомобіль швидкої допомоги на базі “Фольксваген Крафтер”.

Про це повідомляє Присиваська сільрада.

На урочистому заході були присутні сільський голова Сергій Кліщевський, депутати Каховської районної ради Аліна Кліщевська та Сергій Богатиренко, старости Анатолій Андієвський, Світлана Загороднюк, Тетяна Панкіна та старший фельдшер Вікторія Дрозд.

Ключі від авто водіям бригад екстреної медичної допомоги особисто вручив директор центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Юрій Бовкун.

Також він ознайомив присутніх з комплектацією автомобіля. Нова машина, зокрема, обладнана дефібрилятор­кардіомонітором з ритмом та записувачем показників пацієнта, електрокардіографом з функцією дистанційної передачі ЕКГ, кисневими балонами, монітором тиску крові, устаткуванням для ін’єкцій, пристроями для перенесення пацієнтів та засобами траспортної імобілізації: різними видами шин і вакуумним матрацом.

Такий облаштований належним чином автомобіль дасть змогу медикам швидше і якісніше надавати екстрену допомогу, швидше доїхати до віддалених сіл, до місця, де чекає хворий, і надати належну допомогу.

Нагадаємо, Григорівський пункт було відкрито в жовтні 2015 року. На сьогодні в цьому закладі працює 10 осіб, з них 3 фельдшери, 1 медична сестра та 2 молодші медичні сестри. За час роботи пункту було надано допомогу близько 8 тисяч разів.