Представники таврійських ліцеїв отримали сертифікати за програмою організації дитячого харчування

Протягом трьох днів у Херсонському державному університеті представники закладів освіти Таврійської громади пройшли навчання за сертифікатною освітньою програмою «Організація харчування дітей в закладах освіти відповідно до принципів системи HACCP».

Про це повідомляє Таврійська міськрада.

Триденний курс передбачав теоретичну й практичну частини. Із аспектами організації харчування дітей в закладах дошкільної та загальної середньої освіти відповідно до принципів системи HACCP слухачів знайомили представники ХДУ, що виступили розробниками програми. Це доцентка кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Валентина Бурак та завідувачка кафедри біології людини та імунології Олена Гасюк, а також представники Держпродспоживслужби.   

Слухачі курсу отримали цінні й вкрай важливі знання та, головне, практичний досвід. Світлана Плясецька, директорка Таврійського ліцею №2 зазначила: «Сьогодні харчування – одне з найважливіших питань у закладах освіти. І наш обов’язок організувати його правильно й зробити безпечним для дітей. За декілька днів на заняттях, дійсно, отримала важливі практичні поради, що зможемо використовувати на практиці».

Фахівці відповіли на запитання, що найбільш цікавили аудиторію курсу – процедура перевірки харчоблоків, нові правила харчування, оформлення документації, узгодження меню тощо.

Слухачі курсу відвідали заняття з раціонального харчування та ознайомилися з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог щодо обробки сировини, інвентарю та приміщень, в сучасній лабораторії ресторанних технологій здобули теоретичні знання щодо організації харчування, складання безпечного меню та приготування обіду для дітей віком від 6 до 10 років.