Постраждалих від масштабної пожежі в Новій Каховці розселять в гуртожитках

Десятки родин опинились без даху над головою через свого сусіда. Про такі попередні причини масштабної пожежі в багатоповерхівці по вул. Букіна, 20 у Новій Каховці розповів міський голова Володимир Коваленко.

– Ми вже знаємо конкретну квартиру і конкретну людину, з вини якої все сталось. Він був у запої, курив. Через нього загорівся балкон, вогонь перекинувся на покрівлю. Вона в цьому 8-під’їзному будинку була бітумна. А десь 8-10 років тому ми на кошти місцевого бюджету переробили її на шатрову. Це справжня біда. На щастя, постраждалих нема, – прокоментував він.

Виклик про пожежу на 101 надійшов о 14:40. Станом на 16:30 її вдалось локалізувати.

– Десь за дві години (біля 19:00) мешканців почнуть запускати до своїх квартир і після того стане відомо, скільки з них доведеться відселити. Ми вже домовились з Новокаховським вищим професійним училищем, яке готове надати гуртожиток для постраждалих. Також ми готові розмістити людей в дитячому інфекційному відділенні лікарні, яке готували під обсервацію і в будівлі колишнього дитячого санаторію «Дружба». Звісно, всі мешканці квартир також бояться за своє майно. Ми вже домовились із поліцією про охорону постраждалої багатоповерхівки, – сказав Володимир Коваленко.

На надзвичайну ситуацію у Новій Каховці вже відреагував і голова облдержадміністрації Юрій Гусєв.

«На місце виїхали мої заступники Дмитро Бутрій та Вадим Чабан. Проводиться засідання штабу, який сьогодні прийме рішення про допомогу людям та термінове відселення родин, чиї квартири постраждали від вогню. Обласна влада надасть усю необхідну допомогу в ліквідації наслідків пожежі», – написав він на своїй сторінці у Фейсбуці.

джерело