Посадовця Управління Каховського магістрального каналу затримали на хабарі: вимагав 40 тис. грн

40 тисяч гривень неправомірної вигоди за дозвіл на вилов риби вимагав заступник керівника структурного підрозділу управління Головного Каховського магістрального каналу. Кошти він отримував у кілька етапів, повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

19 січня під час отримання другого «траншу» оперативники управління стратегічних розслідувань в Херсонській області та слідчі обласної поліції затримали посадову особу. Раніше поліцейські задокументували отримання ним 20 тисяч гривень. 

Загалом заступник начальника одного з підрозділів управління отримав 40 тисяч гривень неправомірної вигоди. За цю суму обіцяв безперешкодне отримання дозволу на вилов живих водних біоресурсів в акваторії Каховського магістрального каналу. 

Фігурант затриманий у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. 

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Херсонська обласна прокуратура.

Нагадаємо, що управління ГКМК розташоване в смт Любимівка Каховського району.