Понад 80% працівників вакцинувалися лише в 3 школах Новокаховської громади

Директорам новокаховських шкіл нагадали — дістанційного навчання не уникнути, якщо у закладі провакциновано менш ніж 80% працівників, інформує міська рада.

Перший заступник міського голови Олег Тарабака 7 вересня провів нараду з керівниками закладів освіти Новокаховської територіальної громади. Разом з головою Каховської районної адміністрації Наталею Стаднік та начальником відділу освіти Лілією Микитенко він ще раз нагадав директорам шкіл про те, що 5 серпня набрала чинності постанова Кабміну від 28 липня № 787 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236”. Ця постанова, зокрема, вносить зміни щодо організації роботи закладів освіти в умовах погіршення епідемічної ситуації в Україні.

Відтепер у разі встановлення на території України “жовтого”, “помаранчевого” або “червоного” рівня епідемічної небезпеки, забороняється відвідування закладів освіти учнями та проведення в закладах освіти масових заходів за участю учнів, якщо у закладі провакциновано менш ніж 80% працівників. Працівники мають пройти повний курс вакцинації. Якщо в закладі освіти провакцинувалися менше 80% працівників – у “жовтому”, “помаранчевому”, “червоному” рівні епідемічної безпеки такий заклад буде зобов’язаний працювати дистанційно.

Як повідомила Лілія Микитенко, на сьогоднішній день з 13 закладів освіти Новокаховської громади лише в 3 провакцинувалася необхідна для стаціонарного навчання кількість співробітників. Тому ймовірність перейти більшості шкіл на “дистанційку” – більш ніж висока, адже рівень захворюваності на СОVID-19 має тенденцію до зростання і Херсонщина вже найближчим часом може опинитися в “жовтій” зоні епідемічної небезпеки.

Олег Тарабака наголосив, що всі види вакцини наразі є в наявності, центр вакцинації працює без вихідних, а для зручності та економії часу співробітників є можливість організувати виїзд мобільної бригади.

Керівникам навчальних закладів було запропоновано до кінця поточного тижня провести роз’яснювальну роботу з колективами та запобігти ймовірності переходу закладів освіти на дистанційне навчання. Адже така форма освіти не кращим чином впливає на якість знань, до того ж цього навчального року робота в дистанційному режимі відобразиться на рівні оплати праці освітян.