Понад 12 тис. жителів Новокаховської громади пройшли повний курс вакцинації від COVID-19

Понад 12 тис. жителів Новокаховської тергромади пройшли повний курс вакцинації від COVID-19. Така інформація прозвучала на апаратній нараді 1 листопада, повідомляє офіційна сторінка громади.

На апаратній нараді 1 листопада гендиректорка Новокаховської ЦМЛ Наталія Гончарова повідомила, що в лікарні перебуває 176 хворих на COVID-19 та вірусну пневмонію (136 та 40 осіб відповідно). Проблем з киснем наразі немає, впродовж дня доставили 50 балонів з Таврійська та ще 60 з Херсона.

Для нової потужної кисневої станції обладнання вже замовлено, чекають на фінансування з державного бюджету.

Також Наталія Гончарова повідомила, що днями буде оголошено тендер на придбання ангіографа і мамографа — це сучасне обладнання, яке дасть змогу проводити складні обстеження та операції. Вартість обладнання 21 млн грн, з них 19,5 млн буде виділено Міністерством охорони здоров’я.

Міський голова Володимир Коваленко зауважив, що необхідно провести перемовини про можливе співфінансування з головами інших громад, адже це унікальне обладнання буде користуватися попитом у мешканців не тільки Новокаховської громади, а й всього Каховського району. На сьогодні найближче подібне обладнання знаходиться в Херсоні.

Станом на 31 жовтня вакцинувалися 29922 особи, з них першим щепленням — 17907, повний курс вакцинації пройшли 12015 осіб, розповіла гендиректорка ЦПМСД Олена Ходорковська.

На сьогодні в наявності є вакцини Pfizer та CoronaVac. За вихідні в центрі вакцинації щеплення отримали 136 осіб, ще 33 особи — в пункті вакцинації в ТРЦ «Оскар».