Поліція зареєструвала 43 порушення, пов’язані з виборами в 184-му окрузі

Передвиборча кампанія проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому округу №184 (Бериславський, частини Каховського і Херсонського районів) триває. Тож поліцейські Херсонщини ретельно перевіряють усі повідомлення, у тому числі інформацію в мережі Інтернет, пов’язані з можливим порушенням виборчого процесу. На сьогоднішній день вже зафіксовано 43 таких випадки. За цими фактами поліцейськими розпочато 9 кримінальних проваджень, а також складено 12 адміністративних протоколів, повідомляє відділ комунікації поліції області.

Так, у Бериславі працівники територіального відділення поліції зафіксували факт розвішування агітаційних матеріалів одного з кандидатів у депутати поряд із магазином на вулиці 1-о Травня. За ці дії на 37-річного жителя Києва поліцейські склали протокол за ч. 1 ст. 212-14 «Порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях» Кодексу України про адмінправопорушення.

Також співробітники Бериславського районного відділу поліції встановили, що з агітаційного намету одного з кандидатів розповсюджується агітаційна друкована продукція, яка виготовлена з порушенням встановлених обмежень. За цим фактом правоохоронці склали протокол на 45-річну мешканку Нової Каховки за ч. 1 ст. 212-13 «Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск» Кодексу України про адмінправопорушення.