Поліція розслідуватиме дії посадовців Новокаховської міськради

Заяву про вчинення кримінального злочину подано сьогодні в поліцію на керівників Новокаховської міської ради.

Про це в фейсбуці повідомив депутат міськради Андрій Рашевський.

«А тим часом, усіма доступними законними засобами, продовжуємо приводити секретаря ради О. Лу’яненка до тями, та спонукаємо його до ДІЙ ВИКЛЮЧНО У ПРАВОВОМУ ПОЛІ, а не “як душа панська забажає”, — написав він.

Заява стосується дій керівників ради на 84-й сесії 23 липня цього року, коли Андрій Рашевський повідомив про створення депутатської групи «Нам тут жити». Це викликало нервову реакцію у секретаря міськради Олександра Лук’яненка, який порадив міському голові Володимиру Коваленку не оголошувати повідомлення нібито через порушення регламенту.

Згодом Лук’яненко ще й назвав недостовірною інформацію про створення депутатської групи «Нам тут жити».

На думку заявника, посадові особи міськради вчинили кримінальне правопорушення за ч. 1 ст. 351 (Перешкоджання діяльності народного депутата України та депутата місцевої ради) та ч. 1 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу за фактом створення перешкод новокаховським депутатам, які увійшли до складу новоствореної групи.

Нагадаємо, що цього року Олександр Лук’яненко намагатиметься потрапити до Новокаховської міськради під прапорами партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити».