Поліцейського, який загинув під час виконання службових обов’язків, поховають в Дніпрянах

Сьогодні, 17 серпня, у Дніпрянах Новокаховської територіальної громади ховатимуть поліцейського Олексія Кустова, який загинув у неділю 15 серпня під час виконання службових обов’язків.

42-річний Олексій Кустов мешкав у будинку в селі Дніпряне. Дружина і донька вбитого не можуть оговтатися після звістки про смерть Олексія.

Світлана, вдова поліцейського, розказує, її чоловік служив у поліції майже чверть століття, наступного року мав вийти на пенсію.

Староста старостинського Дніпрянського округу Віталій Гура говорить, що всі засмучені тим, що сталося.

“Я особисто його знав. Людина позитивна з усіх боків. Ніхто навіть уявити не міг, що зі спеціалістом такого рівня може статися така біда”, – каже Віталій Гура.

Важко переживають втрату і колеги Олексія.

За словами заступник начальника сектору реагування патрульної поліції Івана Білоуса, Олексій зарекомендував себе як професійний, дисциплінований працівник поліції. Під час несення служби виконував сумлінно свої обов’язки.

Староста Веселівського старостинського округу Людмила Аннас говорить, що чоловіка, який скоїв напад, доглядала мати. Сам чоловік перебуває на обліку у психо-неврологічному диспансері. Нарікань на родину не було.

“Нормальна жіночка, яка виховувала двох синів. Один із них трошки менший. А цей хлопчина, Володимир, 75 року народження, він психічно хворий, на обліку стоїть уже багато років. Будемо казати так – приймав ліки та більшу частину свого життя він просто спав, лежав. У такому стані був. Мати дуже серйозно піклувалася. Вона доглядала його, по догляду за психічно хворою дитиною отримувала кошти. Відповідальна дуже мати. Знаєте, особливо коли хвора дитина, будь-яка мати як коршун над нею сидить: і переживає, і нервує. І робить усе. Вона із тих матерів, яка старалася скільки могла робити для цієї хворої дитини”, – розказує староста села Людмила Аннас.

Сусідка родини Зоя Новосельцева каже, Володимир служив в армії, там отримав травми, після чого у нього почалися психічні розлади. Іноді у чоловіка відбувалися загострення і він проявляв агресію.

“Після армії в нього якась травма була, він на інвалідності був. Були такі випадки, що і на мене кидався з вилками, і кидав каміння у мене. Він нікуди не виходив, ні з ким не спілкувався. Бувало, що косив, робив, прибирав, все робив, допомагав. А часом в нього були приступи”, – говорить жінка.

Заступник начальника слідчого управління Нацполіції у Херсонській області Віталій Марчук розповів, що 15 серпня 2021 року приблизно о 8 годині ранку наряд поліції сектору реагування патрульної поліції Каховського районного відділу поліції прибув до села Веселе на виклик по лінії “102” до місцевої мешканки. Жінка просила допомоги працівникам швидкої допомоги у госпіталізації її психічно хворого сина, який поводився неадекватно та агресивно.

“Під час виконання працівниками поліції своїх службових обов’язків психічно хворий здійснив напад на них та наніс ножові поранення працівнику поліції та фельдшеру швидкої допомоги. У результаті нападу працівник поліції Каховського районного відділу поліції помер під час надання йому першої медичної допомоги”, – говорить Віталій Марчук.

Фельдшер, який отримав ножове поранення у спину, наразі у лікарні.

Якщо нападника визнають осудним, за вбивство поліцейського йому загрожує від 9 до 15 років або довічне ув’язнення.

джерело