Поліцейські за 6 годин розшукали неповнолітню втікачку у Каховському районі

Поліцейські за 6 годин розшукали неповнолітню втікачку у Каховському районі, – повідомляють у Відділі комунікації поліції Херсонської області.

Причиною втечі 15-річної дівчини стало кохання. Неповнолітня хотіла весь час проводити з хлопцем, тому пішла з дому та перестала виходити на зв’язок. Дівчина і раніше уходила з дому, пояснюючи це бажанням жити самостійно.

«Про зникнення доньки батько повідомив приблизно о 23:00. А вже о 06:00 ранку ми знайшли втікачку у квартирі її хлопця», – розповів начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько.

Наразі неповнолітню повернули додому. У відношенні її батька складено адміністративний протокол.

Ще одну 15-річну дівчину поліцейські розшукали після заяви її 90-річного родича. Подія сталася в Херсоні. Дідусь повідомив, що деякий час за проханням далеких родичів у нього проживає їх 15-річна онука. Дівчина вчиться в обласному центрі. За словами чоловіка, дівчина не ночувала вдома і не виходить на зв’язок, він сильно турбується за неї. Через 15 хвилин працівникам відділу ювенальної превенції вдалося зв’язатися з дівчиною. Вона розповіла, що ночувала у подруги і забула попередити дідуся. Неповнолітня сама повернулася додому, з нею усе добре.