Поліцейські викрили каховчанина, який вирощував коноплі елітних сортів у лабораторних умовах 

Працівники Управління боротьби з наркозлочинністю спільно зі слідчими відділення поліції №1 м. Каховка викрили чоловіка, який вирощував елітні сорти конопель у тепличних умовах із використанням усіх необхідних технологій. 

Про це повідомляє відділ комунікації поліції області. 

Поліцейські з’ясували, що 38-річний каховчанин замовляв на різних інтернет ресурсах насіння наркорослин елітних сортів, а потім вирощував коноплі у власному гаражі. Чоловік культивував марихуану в тепличних умовах із використанням допоміжних технологій: ізоляцією від вологості, ультрафіолетовим освітленням, системою кондиціонування, вентиляторами, поливом та спеціальними добривами. 

Під час обшуків у підозрюванго поліцейські вилучили готову до збуту марихуану, все обладнання для вирощування наркорослин та насадження конопель у горщиках. Нині обладнання та наркорослини вилучені та направлені на дослідження. 

Після проведення усіх необхідних експертиз чоловіку буде повідомлено про підозру за ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» та ст. 307 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів». Слідчі дії тривають.