Поліцейські розшукали 16-річну дівчину, яка зникла у Каховці

Повідомлення про зникнення у Каховці 16-річної учениці надійшло в поліцію від вихователя навчального закладу. Вона розповіла, що дівчина-сирота ввечері пішла гуляти і до ранку не повернулась у заклад. Дічина втікала не вперше, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

На розшук дівчини орієнтували весь особовий склад Каховського відділу поліції, були створені спільні пошукові групи. Правоохоронці поспілкувалися з друзями зниклої, але підлітки не знали де вона перебуває. Поліцейські патрулювали місто для її розшуку та встанволювали з ким в останнє спілкувалась дівчина. Наступного дня один з друзів зниклої повідомив поліції, що неповнолітня разом з декількома повнолітніми друзями винаймає квартиру. Під час перевірки ця інформація підтвердилася. Під час розмови з поліцейськими дівчина пояснила, що вона хоче більше спілкуватись з дорослими знайомими, а життя у виховному закладі їй не подобається, тому вона вирішила винайняти квартиру на гроші друзів.

Ювенальні поліцейські привезли неповнолітню до місця проживання та провели з нею профілактичну бесіду для недопущення подібних вчинків у майбутньому.