Поліцейські двічі вилучили зброю в центрі Нової Каховки

Новокаховський відділ поліції інформує про кримінальні події, що мали місце на территорії міської ради минулого тижня.

Ноутбук “Асер” та 10000 гривень викрали 4 грудня у мешканця Дніпрян С., 1954 р. н. Зловмисник віджав металопластикове вікно та проник до будинку заявника між 8 та 10 годинами ранку.

Злодії зламали дах гаража новокаховчанина К., 1965 р. н., та поцупили компресор, болгарку, зварювальний апарат і шліфувальну машинку. Про зникнення інструментів городянин повідомив 4 грудня.

Жителька Нової Каховки Ш., 1977 р. н., 6 грудня заявила про те, що напередодні перерахувала на номер мобільного телефону невідомої особи 715 грн. Шахрай обіцяв заявниці продати квиток на послугу «Bla Bla Car».

Ввечері 6 грудня до Новокаховського відділу поліції надійшло повідомлення про неадекватну поведінку невідомого чоловіка в центрі міста. Під час спілкування з правоохоронцями з кишені порушника громадського порядку випав… пістолет. Поліцейські вилучили зброю і відправили на дослідження до Херсонського НДЕКЦ. Особу чоловіка встановлено – це житель Таврійська К., 1996 р. н.   

Того ж вечора мешканці одного з будинків повідомили про те, що в під’їзді курить цигарки невідомий чоловік. Поліцейські склали на нього адміністративний протокол, а також вилучили у правопорушника З., 1990 р. н., 7 поліетиленових пакетиків з порошкоподібною речовиною.   

Стартовий шумовий пістолет калібру 9 мм та 4 патрони вилучили поліцейські у Б. 1981 р. н. в центрі Нової Каховки 9 грудня. Зброю направлено на дослідження до Херсонського НДЕКЦ.