План весняного призову виконали 4 з 5 терцентрів комплектування Каховського району

Під час цьогорічного весняного призову 555 осіб з Херсонщини поповнили лави Збройних сил України, що становить 100% від планового завдання, встановленого Генеральним штабом ЗСУ.

Про це під час засідання селекторної наради розповів військовий комісар Херсонського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Зіньковський, повідомляє Херсоньска ОДА. 

Зокрема, по територіальним центрам комплектування та соціального забезпечення Каховського району виконання плану виглядає так:

  • Великолепетиський – 63%;
  • Горностаївський – 107%;
  • Каховський – 105%;
  • Новокаховський – 100%;
  • Чаплинський – 107%.

Однак, за словами Олександр Зіньковського, під час весняного призову виник ряд проблемних питань. Зокрема, це фінансування заходів з військового призову місцевими радами, а також розшук призовників, які не з’явилися до призовних дільниць. Всього за викликом не з’явилося 13352 особи. 

«Аби не допустити цих помилок під час наступного військового призову територіальні громади мають проаналізувати результати весняного призову, а також розпочати підготовку до осіннього призову. Також в місцевих бюджетах слід передбачити кошти на фінансування заходів з військового призову», – зазначив Олександр Зіньковський. 

Крім цього, в серпні планується проведення наради з представниками органів місцевого самоврядування щодо забезпечення проходження медичних оглядів на місцях. 

Підтримав пропозиції військового комісара голова облдержадміністрації Сергій Козир, який зазначив: «Ми обов’язково маємо провести цю нараду, аби вивчити та більше не цих допускати помилок. Адже армія – це запорука безпеки нашої країни. Ми знаходимося в області, яка межує з тимчасово окупованим Кримом, а тому в випадку будь-яких провокацій ми маємо бути готові». 

Нагадаємо, що під час весняного призову в Каховському районі за планом на службу в Збройні Сили України повинні були призвати 153 юнака.