Півзахисник «Таврії» увійшов до символічної збірної 16-го туру другої ліги

Героєм матчу «Балкани» – «Таврія Сімферополь» став півзахисник кримчан Євген Білокінь. В результаті видання Sport Arena включило його до символічної збірної 16-го туру чемпіонату другої ліги.

Видання Sport Arena назвало символічну збірну чергового туру другої ліги сезону 2020/21.

Нагадаємо, що 9 квітня сімферопольська «Таврія» на виїзді у селі Маяки (Одеська область) зустрічалася з «Балканами» і перемогла з рахунком 3:1.

«Балкани» – непростий суперник, очолюваний з другої частини сезону тренером-чемпіоном другої ліги (Колчин вигравав її з іншим клубом із Одеси). До того ж, штучний газон грав на користь господарів – вони до нього краще адаптовані. Попри це, «Таврія» здобула три очки, а героєм матчу варто назвати півзахисника Білоконя. Гравець, який за нового тренерського штабу почав отримувати більше ігрової практики, потужно відіграв у середній лінії. На початку гри підіграв Богданову, який після його пасу відкрив рахунок у дебюті матчу, а потім забив дивовижний гол із центру поля.

Крім Євгена, до символічної збірної увійшли:  Ібрагім Суаіб (Перемога), Владислав Мудрик (Карпати Львів), Едуард Сарапій (Металург Запоріжжя), Вадим Хохлов (Нива Вінниця),  Ігор Нагорний (Карпати Галич), Фарес Балулі (Метал Харків), Ігор Загальський (Металург Запоріжжя), Адріан Пуканич (ФК Ужгород), Костянтин Черній (Кривбас) та Ігор Карпенко (Поділля).