Півзахисник «Таврії» увійшов до символічної збірної 15-го туру другої ліги

Героєм матчу «Таврія Сімферополь» – «Енергія» став атакувальний півзахисник кримчан Максим Богданов. В результаті видання Sport Arena вклюбчило його до символічної збірної 15-го туру чемпіонату другої ліги.

Видання Sport Arena назвало символічну збірну чергового туру другої ліги сезону 2020/21.

Нагадаємо, що 3 квітня сімферопольська «Таврія» приймала новокаховську «Енергію» і перемогла з рахунком 3:1.

Для сімферопольців, які базуються на материковій Україні, в Каховському районі Херсонської області, матчі з «енергетиками» – це дербі. Кримчани поступалися на своєму полі, тож терміново провели заміни – і вони спрацювали, призвівши до вольової перемоги.

Героєм матчу став Максим Богданов, колишній півзахисник «Енергії». Це на ньому Жавко заробив вилучення, потім Максим влучно розвернув атаку, яку завершив голом Гура. Міг Богданов відзначатися голом і сам – зі штрафного, а пізніше все ж забив хорошим дальнім ударом. То був третій гол сімферопольців, який поставив крапку в цій грі.

Крім Богданова, до символічної збірної увійшли: Олег Чуваєв (Поділля), Володимир Танчик (Метал Харків), Борис Орловський (Буковина), Дмитро Шакун (Чайка), Олександр Борячук (Нива Вінниця), Адріан Пуканич (ФК Ужгород), Олексій Збунь, Антон Брижчук (Діназ), Максим Сурженко (МФК Миколаїв-2), а також Олексій Сидоров (Металург Запоріжжя).

За матеріалами СпортАрена