Питання звільнення головного лікаря Каховської ЦРЛ відклали

В районному будинку культури ім. Фрунзе у вівторок, 23 січня, відбулось засідання 22-ї позачергової сесії Каховської районної ради. Не зважаючи на погодні умови, на щастя, кворум вдалося зібрати: прибули 20 з 34 депутатів.

Порядок денний включав всього лиш 5 питань, серед яких й звільнення головного лікаря Каховської центральної районної лікарні Олександра Віттіха.

Голова Каховської райради Тетяна Тертична запропонувала перенести розгляд питання на наступне засідання сесії, адже на разі районна рада чекає на відповідь з приводу цієї проблеми від Національного агентства з питань запобігання корупції.

Нагадаємо, ще з квітня минулого року стало відомо про те, що у лікарні виник конфлікт інтересів. Зокрема, головний лікар Олександр Віттіх є батьком двох своїх підлеглих доньок, лікарки та медичної сестри.

Вирішити це питання районні депутати намагались чи не кожного засідання сесії.

Спершу дали змогу врегулювати цю проблему головному лікарю самостійно. На жаль, ця пропозиція не спрацювала.

Далі, до райради надійшли два накази про звільнення доньок головного лікаря. Здавалося б, питання врегульовано. Та через деякий час виявилось, що накази скасовані, а, отже, питання конфлікту інтересів і досі не вирішене, як цього вимагає чинне законодавство.

Поки, райрада чекає роз’яснень розгляд звільнення, фактично, призупинено.