Підрядник проігнорував нараду щодо будівництва Центра олімпійських видів спорту «Н2О» в Новій Каховці

В Новій Каховці минулої п’ятниці, 7 травня, під час робочої поїздки голови Херсонської облдержадміністрації Сергія Козира до Каховського району відбулась нарада щодо будівництва Центра олімпійських видів спорту «Н2О».

Проте нараду проігнорували керівники фірми-підрядника, що викликало невдовлення очільника області.

«Всі зібралися, їх немає. Значить, їм це не потрібно. Якщо так, значить, треба шукати іншого підрядника», — зауважив він.

«За ту вартість, яку запропонував підрядник, можливо якісно побудувати цей об’єкт?» — звернувся Сергій Козир до Володимира Шуміліна, автора програми будівництва муніципальних водноспортивних комплексів під торговельною маркою «Н2О».

«Я зацікавлений в тому, щоб кожен проєкт, в тому числі наш, відповідав тим параметрам, які в нього були закладені. Якщо підрядник знає, як це зробити, я буду тільки радий цьому. З урахуванням свого майже 30-річного досвіду будівництва спортивних споруд, я не знаю, як це зробити», — відповів той.

Сергія Козира здивувала вартість деяких робіт, які у підрядника майже вдвічі нижчі, ніж в кошторисі.

«Щось іде не так. Підрядник може почати будувати, а потім почне шантажувати, вимагати додаткову угоду. Це не правильно. Проєкт дуже гарний, він на контролі у президента. Тому краще відмовитися зараз, ніж потім потрапити у дуже незручне становище. Давайте брати на контроль», — підсумував голова ОДА.

Нагадаємо, що переможцем тендеру на будівництво ЦОВС «Н2О» стало київське ТОВ «Абсолют-Клімат». Воно запропонувало збудувати Центр за 298,9 млн грн, що майже на третину менше початкової вартості — 422 млн грн.