Підлітка-втікача з Таврійська знайшли в Черкаській області

29 квітня поліція Каховського району оголосила в розшук 16-річного жителя м. Таврійськ Миколу Софіна, який пішов з дому та назад не повернувся. Наразі хлопець знайдений. З ним усе добре, жертвою злочину він не став. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Як повідомив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Віталій Сайфутдінов, орієнтування про розшук 16-річного хлопця було надіслано колегам в усі області України, розміщене в соціальних мережах, до пошуків долучилися волонтери. Неповнолітній утікач був розшуканий в м. Умань Черкаської області. У ніч з суботи на неділю місцеві поліцейські під час патрулювання звернули увагу на хлопця, схожого на бродягу. Правоохоронці поспілкувалися з ним та перевірили по інформаційним базам. З’ясувалося, що це і є розшукуваний херсонською поліцією підліток. З його слів, він мав намір потрапити в столицю до знайомої дівчини, а до Умані дістався попутним транспортом.

З хлопцем була проведена профілактична бесіда щодо недопущення подібних вчинків в подальшому, а у відношенні батьків будуть підготовлені адміністративні матеріали за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».