Перший в області поліцейський офіцер громади працюватиме на Каховщині

У с. Долинське Хрестівської територіальної громади Каховського району 19 жовтня відкрили поліцейську станцію. Відтепер жителі п’яти населених пунктів отримали свого поліцейського офіцера громади. Ним став Ігор Кузнєцов, який першим в області успішно пройшов навчання і приступив до виконання службових обов’язків. Офіцер громади обслуговуватиме населення сіл Долинське, Хрестівка, Надеждівка, Новонаталівка та Шевченко. Відтепер понад 6 тисяч жителів цих сіл зможуть звернутися до поліцейського за місцем проживання.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

На урочисте відкриття завітали представники обласної влади та територіальної громади. Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Денис Захарченко вручив офіцеру Ігорю Кузнєцову сертифікат про завершення навчання, а також подякував за участь та сприяння у проєкті «Поліцейський офіцер громади» представникам органів місцевої влади. 

Поліцейський офіцер громади Ігор Кузнєцов є жителем громади, тому знає про проблеми місцевих мешканців, знає людей, а люди знають його. Ігор буде забезпечувати правопорядок на підпорядкованій території, постійно контактувати з мешканцями, аби своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. 

Поліцейська станція обладнана усім необхідним для роботи там офіцера громади, є службовий кабінет, кімнати для прийому громадян та відпочинку. В приміщенні проведено сучасний ремонт, закуплені меблі та офісна техніка. У службовому кабінеті на окремий монітор виведено зображення з 11 камер зовнішнього відеоспостереження, розташованих у с. Долинське.  Допомагати поліцейському офіцеру громади у підтриманні правопорядку у населеному пункті будуть представники добровільного громадського формування.  

Завдяки підтримці територіальної громади у поліцейського є службовий автомобіль «Renault Duster» для ефективної роботи з забезпечення безпеки громадян. Це дозволить правоохоронцю швидше та якісніше реагувати на повідомлення про правопорушення. 

Заступник начальника обласного главку поліції Денис Захарченко висловив упевненість, що з відкриттям поліцейської станції стан забезпечення безпеки і правопорядку у Хрестівській територіальній громаді вийде на новий більш якісний рівень.