Перший південний конкурс програмування ігор для учнів відбувся в Новій Каховці

На базі Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету за підтримки ініціативи “meet and code” в рамках тижня кодування ЄС, “Центр сучасного розвитку “Астра” та ITschoolNK провели 12 жовтня Перший південний конкурс програмування ігор для учнів освітніх закладів Херсонської області “PLAY CODE”.

Основними завданнями проведення конкурсу були:

  • підтримка і розвиток творчості учнів в області ІТ-технологій; 
  • виявлення кращих творчих колективів і творчо обдарованих дітей – учнів освітніх установ; 
  • розвиток дослідницької та творчої діяльності дітей в області інформаційних технологій; розвиток IT-компетенцій учнів, пов’язаних з сучасними ігровими технологіями, а також професійних компетенцій вчителів інформатики, пов’язаних з навчанням зазначеним технологіям; 
  • підвищити IT-кваліфікацію учнів і викладачів, розширити IT-кругозір в області дизайну та створення комп’ютерних ігор; 
  • формування стійкого інтересу до орієнтації і вибору майбутніх професій; 
  • поширення досвіду керівників дитячих творчих колективів за напрямками інформаційних технологій, підвищення їх професійної майстерності. 

Учасниками конкурсу стали учні новокаховських шкіл №1,4,5,8,10, НВК№2, гімназії, НКТЕЛ, ITschoolNK, школи смт Козацьке. В своїх роботах розробники дотримувалися теми сезону – “Рідний край”. Тому серед робіт були прогулянки Херсонщиною та Новою Каховкою, ігри на історичну та міфічну тематику і, звісно, для аграрного краю, на тему сільського господарства. Вони і стали переможцями. В старшій групі перемогла гра “Веселий город”, команди школи №1 “Пазл” (вчитель інформатики Катерина Малтиз), а в молодшій – гра “Ферма” від команди “Гарт” ITschoolNK (вчитель Діана Іваннікова). Ця гра ще й здобула приз глядацьких вподобань.

Поки учні змагалися, для вчителів інформатики міста та викладачів агроколеджу було проведено тренінг “Google в навчальній діяльності”, який провела сертифікований тренер компанії Google Оксана Барабаш.

По закінченні заходів учасники отримали дипломи та цінні призи і почали будувати плани на наступний рік: “Як удосконалити свою гру так, щоб наступного року зайняти перше місце”.