Переможців міського етапу конкурсу “Книгоманія-2020” визначили в Новій Каховці

І знову дитяча бібліотека зібрала тих, хто любить читати. Але 17 лютого читачі були особливі – учасники І туру Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2020». Це 17 учнів шостих та сьомих класів  №4, НВК №2 та Новокаховської гімназії. До усіх присутніх звернулася завідуюча міської бібліотеки для дітей Валентина Карпенко, яка привітала учасників конкурсу та побажала всім успіху, повідомляє відділ культури і туризму.


А далі усі присутні: і діти, і бібліотекарі, і компетентне журі у складі В. Карпенко, Г. Баюк, вчителя зарубіжної літератури ЗОШ №4 та С. Гайдай, провідного бібліотекаря міської бібліотеки для дітей слухали про коней та котів, про подорожі до центру Землі, про веселих бешкетників, про життя в інтернаті та дитячу дружбу, про «крадійку книжок», про добро і зло…

Кожна дитина принесла на конкурс свій «Читацький щоденник», в якому були записані відгуки на чотири прочитаних книжки – сучасної зарубіжної та української літератури. Тішить те, що діти вільно володіють українською мовою, вміють робити власні висновки та висловлювати власні судження про прочитане та навіть зображують їх у яскравих малюнках.


Переможцями стали Дар’я Будкевич (учениця 7-А класу) та Варвара Косован (учениця 6-А класу). Обидві дівчинки навчаються у гімназії. Кожен із учасників отримав «Сертифікат учасника» та солодкий приз.

Міська бібліотека для дітей вітає читачів-учасників, кожного, хто долучився до читання та бажає успіху переможцям у II етапі конкурсу, який відбудеться у березні. Їх чекає ще читання чотирьох нових книжок, які потрібно буде представити на суд журі. Побажаємо усім успіху та насолоди від читання!