Педагоги Каховського району посіли третє місце на туристсько-краєзнавчих змаганнях

Нещодавно 14 команд педагогів області  отримали можливість продемонструвати свої  вміння і навички на туристсько-краєзнавчих змаганнях працівників закладів освіти, в рамках обласного семінару-практикуму «Актуальні проблеми розвитку дитячо-юнацького туризму і краєзнавства в області».


Вчителі Чорноморівської, Чорнянської, Роздольненської ЗОШ, Кам’янського НВК Роман Діденко, Віктор Кудлай, Павло Баланович, Василь Франковський і Олена Шаніна представляли команду педагогів Каховського району. 

Цьогорічні змагання пройшли 19-21 жовтня на території урочища Ближні Карабаї Олешківського району. До програми змагань були включені такі види: змагання «Туристсько-краєзнавчий маршрут «Чумацький шлях», змагання з пішохідного туризму «Смуга перешкод» і змагання «Естафета з видів туризму».


В  змаганнях  «Естафета з видів туризму» команда Каховського району  зайняла І місце і отримала грамоту обласного «Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді». 


В загальному заліку команда педагогів Каховського району посіла почесне ІІІ місце  і  була нагороджена грамотами Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської  облдержадміністрації, грамотами та призами обкому профспілки працівників освіти і науки.