Педагоги Херсонщини провели щорічну серпневу конференцію

Обласна серпнева конференція педагогічних працівників Херсонщини відбулася 22 серпня на базі Херсонського державного університету. 

Захід пройшов у форматі тематичних дискусійних панелей за такими напрямками: візія реформування освіти Херсонщини, виклики майбутнього; людський капітал – чинник економічного добробуту Херсонщини; ключові новації в освіті; фінансування в сфері інклюзивної освіти; проблемні питання та шляхи вдосконалення роботи організаційних ланок профспілок працівників освіти і науки; спортивні досягнення учнівського та студентського спорту.

Під час заходу всі присутні мали змогу відвідати виставку науково-методичних розробок педагогів Херсонщини, а також презентації факультетів Херсонського державного університету, в тому числі факультету фізичного виховання та спорту.

В рамках конференції відбулося нагородження кубками та дипломами відповідних ступенів команд-переможців обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти 2018-2019 навчального року. Нагороди було розподілено наступним чином:

І група:

1 місце – м. Каховка
2 місце – Скадовський район
3 місце – м. Нова Каховка

ІІ група:

1 місце – Великолепетиський район
2 місце – Каланчацька ОТГ
3 місце – Виноградівська ОТГ

ІІІ група:

1 місце – Хрестівська ОТГ
2 місце – Високопільська ОТГ
3 місце – Іванівська ОТГ