Педагогам та бібліотекарям — подяки, бібліотекам — книги: Володимир Іванов відвідав Верхньорогачицьку громаду

Народний депутат Володимир Іванов (185-й округ) днями з робочою поїздкою відвідав Верхньорогачицьку територіальну громаду. Про це він повідомив на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці.

Зокрема, володимир Іванов написав: «Як народний депутат роблю все можливе для підтримки громади зі сторони держави. За майже рік роботи нової Верхньорогачицької громади державні кошти за моїм зверненням виділено на закупівлю медичного обладнання для лікарні, придбано нову комплексну рентгенологічну систему. Також найближчим часом очікуємо закупівлю біохімічного аналізатора та виділення коштів на капітальний ремонт приймального відділення лікарні.

3 мільйони гривень з державного бюджету за моїм зверненням направлено на ремонт покрівлі двох корпусів Верхньорогачицької опорної школи – 1 вересня в одному з них діти зустріли вже у відремонтованому приміщенні. Знаю, що школа потребує набагато більших вкладень – потрібен капітальний ремонт класів та решти приміщень, посилення матеріальної бази закладу. Найближчим часом з державного бюджету надійдуть кошти на обладнання окремого кабінету англійської мови, а от питання комплексного ремонту беру під свій контроль. Будемо вишукувати механізми залучення додаткового державного фінансування».

Під час поїздки нардеп вручи подяки за сумлінну багаторічну працю:

Валентині Коротун — директору опорної школи Верхнього Рогачика

Ользі Марченко — директору Верхньорогачицького дитячого садка «Берізка»

Віталіні Цигановій — директору Ушкальського дитячого садка «Пролісок»

Валентині Мульській та Альоні Дорошенко — бібліотекарям Верхньорогачицького будинку культури

Також Володимир Іванов передав у бібліотеки громади 1 тисячу книг — новинок вітчизняного книговидавництва для середнього та старшого шкільного віку.