Освітян Бериславського району привітали з професійним святом

У п’ятницю, 5 жовтня, вчителі і вихователі Бериславського району приймали вітання з професійним святом – Днем працівників освіти України. У районному Будинку культури відбувся святковий концерт, перед початком якого педагогів червоними трояндами привітав народний депутат Іван Вінник

З вітальним словом виступив голова Бериславської районної державної адміністрації Олександр Гомон та заступник голови Бериславської районної Ради Ірина Джеманова.

Музичні подарунки для освітян підготували учні мистецьких та освітніх закладів Бериславщини, слова привітання прозвучали від керівників району, депутатів обласної та районної рад.

Іван Вінник нагадав про ключову роль, яку педагогічні працівники відігрівають у сучасній Україні.

«Освіта та культура є базовою складовою національної безпеки. Саме освіта та культура формують громадянина, роблять українську свідомість об’єднуючою складовою держави. Тому посада вчителя вкрай важлива, особливо в теперішній час. Наприклад, Крим ми втратили, тому що там поступово зник український світ. Змінився культурний ландшафт з проукраїнського на проросійський. Внаслідок чого фактично 85 відсотків військовослужбовців зрадили присязі, а «громадяни» з українськими паспортами свідомо бажали стати частиною «русского мира». 

Цей урок ми не маємо права забути. Українська держава зобов’язана та буде дбати про українського вчителя. Я, як народний депутат, докладу до виконання цієї місії всіляких зусиль», – підкреслив народний депутат.

Також на концерті відзначили нагородами та подарунками кращіх освітян Бериславського району.

Нагадаємо, урочистості з нагоди Дня вчителя у Новій Каховці відбулися у четвер, 4 жовтня.