Окупанти на Херсонщині стягують війська та облаштовують позиції

Депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань розповів, що російські окупанти в Херсоні починають облаштовувати артилерійські позиції, а до Нової Каховки та Козацького стягують військову техніку

Про це він розповів в ефірі Еспресо.TV

Окупанти на тимчасово окупованих територіях України намагаються поширити неправдиву інформацію про війну. Інформаційна війна теж триває. Вони розповсюджують пропагандистські листівки. В Новій Каховці окупанти використовують типографію на повну потужність для того, щоб друкувати пропагандистські матеріали”, – розповів Хлань.

Хлань також додав, що росіяни намагаються поширити свої друковані пропагандистські матеріали по всій окупованій території. Головною метою таких дій, на думку Хланя, є посіяти зневіру людей до ЗСУ та військово-політичного керівництва України.

Окупанти пишуть у своїх пропагандистських листівках про те, що Україна не буде звільняти окуповані території. Ми намагаємось підтримувати людей. Це теж частина інформаційної війни. Люди не повинні відчувати себе залишеним напризволяще”, – додав Хлань.

Хлань також повідомив, що в Херсоні росіяни розчищають територію для облаштування артилерійських позицій.

В районі Острів міста Херсона росіяни почали розчищати територію, щоб облаштувати свої артилерійські позиції. Зокрема, у промисловій зоні в районі Острова вони стягують артилерійські установки та встановлюють їх на позиції. Також окупанти укріплюють свої позиції та стягують техніку до Нової Каховки та Козацького, яке знаходиться біля Каховської ГЕС”, – розповів Хлань.

джерело