Офіс партії «Слуга народу» відкрився в Новій Каховці

Офіс політичної партії «Слуга народу» в Каховському і Бериславському районах відкрився минулої п’ятниці в Новій Каховці.  

У заході взяли участь народні депутати Вікторія Вагнєр і Павло Павліш, голова обласної парторганізації «СН» Юрій Соболевський та міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

Це вже другий офіс «Слуги народу» в Херсонській області, тут працює невелика, але дружна команда, повідомив керівник районного передвиборчого штабу Данило Репілевський. Разом з тим він запевнив, що двері в офісі завжди відкриті для всіх, хто готовий працювати на благо країни.

Юрій Соболевський наголосив, що партійні офіси — це не передвиборчі штаби, вони працюватимуть і після завершення виборів.

«Офіси створені для того, що забезпечувати комунікацію між владою і людьми. Для того, щоб люди могли прийти сюди за захистом, за допомогою, і щоб вони тут її отримали» — підкреслив він.

А міський голова Володимир Коваленко заявив, що співпрацюватиме з командою «Слуги народу» і готовий поділитися досвідом, отриманим під час роботи в органах місцевого самоврядування.

Наступним етапом стане створення партійних офісів «СН» у територіальних громадах Бериславського і Каховського районів.