Одрадокам’янці у приєднанні до Нової Каховки відмовили

Відмовитись від розгляду пропозицій щодо приєднання Одрадокам’янської сільради Бериславського району вирішили у Новій Каховці.

— До мене приїжджали депутати цієї сільради з проханням розглянути питання об’єднання з Новокаховською ОТГ. Під час розмови з’ясувалось, що далеко не всі в селі підтримують це: півсела виступає за приєднання до Берислава, а друга половина за Нову Каховку. Я розповів про це депутатам Новокаховської міськради і вони сказали, що потреби приєднувати Одрадокам’янку нема, тим більше, що село розташовано доволі далеко від міста. Вирішили не повертатися до цього питання, — розповів міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

Натомість 23 вересня проекти рішень Новокаховської міської та Веселівської сільської рад про об’єднання громад отримали висновки Херсонської облдержадміністрації про їх відповідність Конституції та законам України. 

— Також до нас висловила бажання приєднатися сусідня Козацька селищна рада Бериславського району, — додав Володимир Коваленко. – 21 вересня там відбулися збори, на яких переважна більшість присутніх підтримали цю пропозицію. На жаль, людей на цих зборах було небагато: значно менше, ніж на аналогічних зборах у Веселому.

Як прокоментував Козацький селищний голова Андрій Чирко, рішення про приєднання до Новокаховської ОТГ буде винесено на сесію селищної ради в середині жовтня.

джерело