Очільники Каховського району відвідали Любимівську громаду

Очільники Каховської районної ради Валерій Брусенський і Каховської районної держадміністрації Наталя Стаднік 7 липня з робочою поїздкою відвідали Любимівську територіальну громаду.

На зустрічі з селищним головою Сергієм Коноваловим і начальником відділу освіти Світланою Ковалевич обговорили проблеми та перспективи розвитку освітньої галузі громади, зокрема, оптимізації шкільної мережі, підготовки до нового навчального року, комплектування класів, протипожежної безпеки, підвозу учнів тощо.

Керівники району наголосили на необхідності активізації роботи з вакцинації педагогів, працівників бюджетних закладів.

З селищним головою також йшла розмова про виконання місцевого бюджету, участь громади в різноманітних проєктах.

В ході поїздки Валерій Брусенській і Наталя Стаднік відвідали будинок культури, школи, селищні амбулаторії — ту, що працює та новозбудовану, але поки що не введену в експлуатацію. 

Під час спілкування з головним лікарем амбулаторії Ігорем Жаром очільники району поцікавилися умовами праці медпрацівників, ситуацією з вакцинацією проти COVID-19 населення громади.

Наприкінці поїздки Валерій Брусенській і Наталя Стаднік ознайомилися з ходом підготовки шкіл до нового навчального року та їхнім матерільно-технічним забезпеченням.