Новозбудований ЦНАП в Новій Каховці відкриють до Дня міста

Новозбудований Центр надання адміністративних послуг в Новій Каховці відкриють до Дня міста, який відзначають в останню суботу вересня. Про це повідомив мер Володимир Коваленко під час робочої поїздки голови Херсонської ОДА Сергія Козира до Каховського району 31 серпня.

Очільник області відвідав об’єкти «Великого будівництва» в Новій Каховці  (Центр олімпійських видів спорту «Н2О» і Центр адмінпослуг) і Таврійську (міст через через Північно-Кримский канал і спорткомплекс «Локомотив»). Супроводжували

Якщо будівництво «Н2О» нещодавно розпочалося, то три останніх об’єкти вже завершені. Зокрема, у ЦНАПі, приміщення якого оглянув Сергій Козир, залишилися тільки внутрішні роботи та встановлення необхідного обладнання.

Нагадаємо, що будівництво Центру адмінпослуг розпочалося в 2018 р. Перший підрядник, ТОВ «СК Укрстрой», отримав майже 6 млн грн передоплати і зник. Будівельні роботи відновилися минулого року, добудовувало ЦНАП новокаховське ПМП «Віра». Проєкт реалізується в рамках програми президента України «Велике будівництво». 

Цього року День міста в Новій Каховці припадає на 25 вересня. Наступного дня відзначатиметься День машинобудівника, також з 23 по 26 вересня проходитиме Таврійський ярмарок і Чумак-Фест.