Новокаховські таксисти пообіцяли не змінювати вартість проїзду до літа

Зустріч з представниками новокаховських служб таксі 12 січня провели перший заступник міського голови Олег Тарабака разом з начальницею відділу галузей економіки Тетяною Мандебурою. Про це йдеться на офіційній сторінці Новокаховської тергромади.

Говорили про підняття вартості перевезення, легалізацію праці таксистів, проблеми, з якими кожного дня стикаються перевізники.

Олег Тарабака повідомив про те, що надходять скарги на таксистів за невикористання ними захисних масок під час роботи. Керівництво служб таксі пообіцяло провести роботу з працівниками з приводу дотримання масочного режиму та наголосили на тому, що майже всі водії вакциновані від COVID-19.

На претензії стосовно підняття без попередження вартості проїзду до 50 грн, представники служб таксі повідомили, що це сталося через раптову негоду. Однак у подальшому ціну знижувати вони не мають наміру у зв’язку зі здорожченням майже в 2 рази газу, яким заправляють авто, паливно-мастильних матеріалів, запчастин та постійним якісним оновленням автопарку, собівартість перевезень також зросла.

Зі слів керівників служб таксі, вона залишаться такою, принаймні, до літа. Також вони запевнили, що відтепер про будь-які зміни вартості перевезень будуть повідомляти у відповідні структури виконавчого комітету, інформує сторінка тергромади.

Отже, є надія, що принаймні до літа вартість проїзду в міських таксі не підвищиться. Хоча, з огляду на постійний ріст цін та інфляцію, навряд чи власники новокаховських “уберів” можуть це гарантувати.