Новокаховські пожежники врятували двох дівчат

8 вересня сталася пожежа на кухні в житловій в квартирі на 4-му поверсі в м. Нова Каховка, вул. Затишна, 16.  На пожежі врятовано дві дівчини 2001 р. н. та 2006 р. н. Під час пожежі ніхто не постраждав. Ймовірна причина виникнення пожежі – коротке замикання електромережі.

Загалом з 3 по 9 вересня на території Новокаховської міської ради виникло 6 пожеж, інформує міський відділ ГУ ДСНС України. 

Так, 3 вересня  загоряння сухої  трави на відкритій території в м. Нова Каховка, вул. Букіна, 32 та на вул. Затишній. Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

4 вересня загоряння сухої трави на відкритій території в м. Нова Каховка, вул. Букіна, 52 та загоряння сміття в покинутій будівлі на вул. Соборній, 29. Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

Нарешті, 6 вересня загоряння сухої трави на відкритій території в м. Таврійськ, вул. Промислова.  Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.