Новокаховські каратисти завоювали 12 медалей на чемпіонаті Європи

4-й чемпіонат Європи з карате кіокушин (WKВ-World Kуоkгshin) серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих у розділі «куміте» і «ката» пройшов 11-12 грудня в м. Лежайськ (Польща). Збірна команда України, до якої входили новокавські спортсмени, посіла І загальнокомандне місце. Тренує юних спортсменів тренер КДЮСШ з боксу та інших видів спорту Херсонської обласної ради Олег Жиров, інформує відділ у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спорту.

За підсумками змагань, у запеклій боротьбі серед різних вагових та вікових категоріях новокаховчани посіли наступні призові місця:

– Олександр Шерстюк (10-11 років, до 35 кг) у розділі «куміте» посів І місце, у розділі «ката» — І місце;

– Владислав Мовчан (10-11 років,  до 40 кг) у розділі «куміте» посів ІІІ місце, у розділі «ката» — ІІ місце;

– Віктор Бугаєнко (8-11 років, до 30 кг) у розділі «куміте» посів ІІІ місце;

– Аріна Жирова (жінки +18 років, до 60 кг) у розділі «куміте» посіла ІІ місце.

Олег Жиров висловлює щиру вдячність за гарні результати своїм вихованцям, а також їх батькам за підтримку спортсменів на змаганнях. Без такої підтримки кубки отримати не вдалося б!