Новокаховські гімнастки завершили рік на мажорній ноті

Відкрита першість міста з художньої гімнастики «Сніжинка-2019» пройшла 20 грудня в Мелітополі (Запорізька область). У цих значних для південно-східних регіонів змаганнях взяли участь більш ніж 250 спортсменок з Харкова, Запоріжжя, Дніпра, Маріуполя, Лозової, Мелітополя, Каховки та Нової Каховки.

Турнір проводився в вікових категоріях від 2015 р. н. до 2002 р. н., з предметом та без (булави, стрічка, скакалка, обруч, м’яч).

Нову Каховку в першості Мелітополя представляли 19 юних гімнасток зі школи художньої гімнастики «Зірочка». На цьому підсумковому турнірі спортивної майстерності новокаховські гімнастки вибороли 3 золоті медалі (Поліна Василенко, Амєлія Красовська і Софія Постова), 7 срібних (Ілона Руснак,  Аріна Зінчук, Валерія Гаврильчик, Маргарита Телештан, Софія Мастерюк, Софія Глущенко і Софія Федорова) та 9 бронзових медалей (Марія Харченко, Кіра Коваленко, Анастасія Шлома, Софія Без’язична, Маргарита Броднікова, Софія Ковальчук, Марія Каленик, Софія Шрамович і Злата Майорова).

Слід зазначити, що гімнастки школи «Зірочка» є також членами Федерації гімнастики України, за методологією якої і проводиться спортивна підготовка тренером, майстром спорту Таїсією Мазур.

Приємно, що змагання, організовані управлінням молоді та спорту Мелітопольської міської ради – це реальні кроки по розвитку та підтримці художньої гімнастики в регіоні, де приділяється увага різним видам спорту. До речі, такі турніри вже стали традиційними та проходять в нещодавно відремонтованій ДЮСШ. Нажаль, в деяких містах підтримка спорту є формальною, в т.ч. художньої гімнастики, яка розвивається виключно завдяки лише ентузіазму батьків.

Керівництво школи «Зірочка» дякує батькам дітей, які підтримують спорт у Новій Каховці. А юним спортсменкам бажає вдалого розвитку та наступних значних спортивних досягнень у наступаючому 2020 році!